Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Cena

Veškeré uvedené ceny jsou konečné, tedy včetně DPH.

2. Doprava - poštovné

Zboží posíláme kurýrní službou PPL. Dopravce garantuje dodání do 24h.

3. Ceník dopravy - poštovného

Dopravné 120,- Kč.
Balné 30,- Kč.

4. Záruka

Postup reklamace
Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě caffevale.cz, zašle dodavateli e-mailovou zprávu. Do dvou pracovních dnů budou zákazníkovi zaslány informace o dalším postupu.
Je vhodné zboží zasílat zpět v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nejnižší nutné výši k bezpečnému doručení (nutné doložit doklad k této přepravě). V případě neoprávněné reklamace nemá spotřebitel nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodejce nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně (pokud se ze strany spotřebitele nejednalo např. o opakovanou bezdůvodnou reklamaci, u které se již dá dovozovat, že se z jeho strany jednalo o zneužití práv spotřebitele).

Vyřízení reklamace
Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží.
Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní - 99,9% reklamací týkající se kvality kávy řešíme její okamžitou výměnou.

5. Potvrzení objednávky

Přijatá objednávka bude potvrzena do druhého pracovního dne e-mailem.

6. Dodací doba

Dodací doba na veškeré zboží je max.48h+24h doprava společností PPL. V případě, že dodání není možné, nebo nebude do týdne, budeme Vás informovat do druhého pracovního dne po obdržení objednávky.

V Hradci Králové dne 27.3.2021


Proč nakupovat u nás?

  1. Rychlé vyřízení objednávek
  2. Kvalitní zboží
  3. Nízké poštovné
  4. Věrnostní program

© 2023, VOJTĚCH BĚLKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑